قیمت XRP ، رمز اصلی شبکه ریپل ، طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته و به بالاترین قیمت در پنج هفته گذشته رسیده است. XRP به ۰.۷۳۶ دلار رسید ، یک قیمت که از ۲۰ ژوئن مشاهده نشده است.

XRP همچنین بزرگترین سودآور در میان ۱۰۰ دارایی رمزنگاری شده با سرمایه بازار است و متعاقب آن رمز ارز بومی Huobi (HT) و Decred (DCR) قرار دارد.

با این وجود ارز ریپل نسبت به اوج های قبلی امروز کمی عقب نشینی کرده است و هر دلار ۰.۷۱۷ دلار معامله می شود. CoinGecko.

قیمت توکن پس از ارز ریپل ، شرکت بلاکچین که راه حل های پرداخت مبتنی بر XRP را توسعه می دهد ، افزایش یافت. خبر از راه‌اندازی اولین اجرای مستقیم نقدینگی On-Demand (ODL) RippleNet در ژاپن داد.

(RippleNet) ریپلنت یک شبکه جهانی از موسسات مالی است که روی ارزان شدن و بالا بردن سرعت پرداخت ها کار می کنند. با نقدینگی On-Demand (ODL) – سرویسی که از XRP برای تأمین نقدینگی در حین معاملات استفاده می کند – مشتریان ریپلنت می توانند از ارز ریپل برای پر کردن ارزهای مختلف در عرض چند ثانیه استفاده کنند تا پرداخت ها با ارز محلی در دو طرف معامله ارسال و دریافت شود.

تقاضای زیاد برای حواله های ارزان قیمت

برای راه‌اندازی ODL در ژاپن ، ارز ریپل با SBI Remit ، بزرگترین ارائه دهنده انتقال پول در کشور و زیرمجموعه سهامدار سهامی ارز ریپل، SBI ، همکاری کرد. این پروژه پرداخت های حواله از ژاپن به فیلیپین را هدف قرار داده و شامل دو مشارکت دیگر – Coins.ph ، کیف پول موبایل معروف برای ارزهای دیجیتال در فیلیپین و پلت فرم تبادل دارایی های دیجیتال SBI VC Trade است.

با راه‌اندازی ODL در ژاپن ، ارز ریپل پاسخگوی تقاضای زیاد برای خدمات حواله ارزان برای جمعیت در حال رشد فیلیپینی است – سومین کشور بزرگ است بر اساس گزارش های محلی ،. فقط سال گذشته ، جریان حواله از ژاپن به فیلیپین که توسط کارگران فیلیپینی ارسال شده تقریباً ۱.۸ میلیارد دلار است.

با این حال ، طبق ژاپن ، یکی از بالاترین هزینه ها برای پرداخت های مرزی در جهان است بانک جهانی، متوسط ​​هزینه ارسال پول از ژاپن ۱۰.۵٪ یا تقریباً دو برابر متوسط ​​در میان کشورهای G8 (5.92٪) است.

ریپلنت در حال حاضر در بیش از ۵۵ کشور در پنج منطقه زندگی می کند. در فیلیپین ، خدمات نقدینگی از سال ۲۰۲۰ در دسترس است ، زمانی که ریپل ارائه دهنده محلی انتقال پول دیجیتال ، آزیمو را به عنوان شریک ریپلنت اضافه کرد.

ارسال پاسخ