ری دالیو می گوید که مقداری بیت کوین دارد

در اختیار دارد در کنفرانس مطبوعاتی امروز ری دالیو ، مدیر صندوق سرمایه گذاری میلیاردی و بنیانگذار Bridgewater Associated ، تأیید کرد که وی شخصی در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. این خبر در گردهمایی CoinDesk اعلام شد.
به گفته دالیو ، دلار آمریکا در حال کاهش است و فضایی ایجاد می کند که جذابیت بیت کوین را بیشتر می کند. دالیو در مصاحبه ای در تاریخ ۶ مه اظهار داشت: “من مقداری بیت کوین دارم.”
دالیو تنها میلیاردری نیست که به بیت کوین خوش بین بوده است. برخی دیگر ، مانند استنلی دراکن میلر ، مدتی است طرفدار بیت کوین هستند. دراکن میلر جذابیت بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزش در نوامبر سال گذشته پیش بینی کرد.
در همان ماه ، دالیو اظهار داشت که سیاست گذاران ممکن است بیت کوین را “ممنوع” کنند ، و توانایی آن را به عنوان یک دارایی محدود کنند. از برخی اصطلاحات ، نظرات دالیو در مورد ارز رمزپایه شاخص نیز تغییر کرد.
دالیو و بیت کوین
موقعیت دالیو یک ماه بعد ، زمانی که وی بیت کوین را به عنوان “جالب” جایگزین طلا معرفی کرد ، تا حدودی نرم شد.
در ژانویه سال جاری ، دو ماه پس از پیشنهاد دولت ها مبنی بر ممنوعیت بیت کوین ، وی ارز را “یک هک نوآوری” توصیف کرد و گفت که بیت کوین از نظارت Bridgewater به عنوان کالای آینده اجتناب نخواهد کرد.
امروز ، بیت کوین در حال حاضر شاهد کاهش قیمت زیادی در نتیجه تغییر ایلان ماسک در بلاکچین و سه نهاد پرداخت بزرگ چینی است که از منع رمزگذاری دولت حمایت می کنند. بیت کوین اکنون ۳۷۰۰۰ دلار معامله می شود که در هفته گذشته ۱۸٪ کاهش و در دو سال گذشته ۳۵٪ کاهش داشته است.
اگرچه بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته است اما سیگنال های مثبت ظاهر می شوند.

ارسال پاسخ