اینستاگرام میزبان سازندگان NFT

اینستاگرام رویدادی را برای رمزهای غیرقابل (انعطافNFTبه عنوان بخشی از “هفته خالقان”سازندگان) میزبانی می کند که از ۸ ژوئن تا ۱۰ ژوئن به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. 

این رویداد برای کمک به رشد سازندگان طراحی شده است. دنبال کردن آنها و در نهایت ، کسب درآمد بیشتر از این سیستم است. چارلز پورچ ، معاون مشارکت های جهانی اینستاگرام ، گفت: “آنها به ما گفته اند که نه تنها از ما ، بلکه از طرف دیگر سازندگان به اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی انجام این کار نیاز دارند.

انتظار می رود حدود ۵۰۰۰ سازنده از ایالات متحده در آن شرکت کنند ، اما اینستاگرام قصد دارد رویدادهای برنامه نویسی جهانی را نیز به صورت مجازی برگزار کند. 

هفته فقط دعوت است ، اگرچه بعضی از جلسات به صورت عمومی در دسترس خواهد بود. در پایان هر روز ، یک مجموعه خلاصه روزانه به نام “The Rundown” نیز به صورت عمومی در دسترس خواهد بود. علاوه بر پانل NFT ، در Creator’s Week نیز جلساتی در مورد آموزش رسانه ، نحوه سرگرمی ، شروع پادکست ها و نحوه کشف در اینستاگرام برگزار می شود. 

Creator’s Week آخرین سری از لحظات پر مخاطب برای صنعت NFT است. رمزهای منحصر به فرد رمزنگاری شده می توانند با محتوایی مانند تصاویر و موسیقی مرتبط شوند و برای مصنوعات دیجیتالی کمبود ایجاد کنند. با فروش NFT 200 میلیارد دلار در سه‌ماهه اول ۲۰۲۱ به، تعداد زیادی از فروش هنری NFT رکورددار عناوین اصلی از جمله حراج آثار هنرمند دیجیتال Beeple به قیمت ۶۹ میلیون دلار در Christie’s را به خود جلب کرده است.

رونق NFT برخی از بزرگترین نامهای جهان را در سراسر فرهنگ پاپ و ورزش دیده است که از این فناوری استقبال می کنند. این افراد شامل افراد مشهوری مانند اسنوپ داگ، پاریس هیلتونو پست مالون، در کنار ستاره های ورزشی مانند تام بردی و راب قهرمان سنگین وزن UFC گرونکوفسکی NFL و فرانسیس نگانوهستند. طلاییرزمندگان دولتنهادند محبوب ترین در NBA فرانچایز-یک سری NFT جشن بهترین لحظات در تاریخ تیم منتشر کرده است. 

علی رغم این رشد چشمگیر ، برخی از هنرمندان و کارشناسان پیروی از بخش NFT ابراز قوت کردند. از آنجا که اکثر NFT ها برای اثباتکاری بلاکچین اتریوم ساخته می شوند، برخی از هنرمندان نگرانی های خود را در مورد تأثیرات محیطی این فناوری ابراز کرده اند. عده ای دیگر به احتمال تشدید NFT ها درباره مسائل موجود دنیای هنر با پولشویی اشاره کرده اند.

ارسال پاسخ