اخبار ارزها

سه‌ماهه اول 2020 ، بیمه های آمریکای 3 میلیون دلار در تراست گری اسکیل سرمایه گذاری کردند

طبق شرکت تجزیه و تحلیل مالی S&P Global ، شش بیمه گر آمریکایی سهام رمزنگاری تراست گری اسکیل را در سه‌ماهه اول سال 2021 خریداری کردند. مجموع سرمایه گذاری های آنها حدود 3.1 میلیون دلار است.
سرمایه گذاران سهام گری اسکیل بیت کوین و اتریوم تراست را خریداری کردند. اینها اعتبارات ذکر شده عمومی است که وجوه سرمایه‌گذار را برای خرید ارز رمزپایه به کار می گیرند.


آنها مشابه صندوق های قابل معامله در بورس و ارز (ETF) و نزدیکترین چیز به یکی در ایالات متحده هستند. SEC دادخواست های قبلی را رد کرده و به آنها که اکنون در دست بررسی هستند مجاز نیست.


اعتماد سرمایه های نهادی اغلب به خود بیت کوین یا اتریوم ترجیح داده می شود. این به این دلیل است که گری اسکیل خرید و ذخیره ارزهای رمزپایه را کنترل می کند و اعتمادهای آن در SEC ثبت شده است.


گرینل میوچال ، دونگال بیمه میوچال، بیمه سیف وی ، بیمه وست فیلد و بیمه فیدلیو شش بیمه هستند. همه در ایالات متحده واقع شده اند ، اگرچه سرمایه گذاری های آنها برابر با شرط 100 میلیون دلاری بیت کوین که توسط مس میوچال ، یکی دیگر از ارائه دهندگان بیمه ، در دسامبر سال 2020 ارائه شد برابری نکرد.

چگونه بیمه ها درگیر ارز رمزپایه شدند؟


گری اسکیل بیت کوین تراست یا GBTC وسیله اصلی بود که شش بیمه گذار از طریق آن در بیت کوین سرمایه گذاری کردند.


اولین شخص گرینل میوچال بود که 18000 GB GB سهام با قیمت 968،000 $ خریداری کرد. بیمه متقابل دونگال به سرعت دنبال شد و در آن زمان 20 هزار سهم GBTC با کمی بیش از 900 هزار دلار خرید.


تنها بیمه گر سرمایه گذاری در بیت کوین و اتریوم تراست گری اسکیل ، بیمه متقابل دولت بود. بیمه گر مستقر در جورجیا حدود 491،000 دلار برای 13،000 سهام بیت کوین تراست و 141،500 $ برای 9،000 سهام اتریوم تراست پرداخت كرد. این شرکت بیشترین سهام اعتماد اتریوم از هر شش بیمه را خریداری کرده است.


بیمه سیف وی مقداری کمتر از 400،000 دلار برای GBTC پرداخت کرد ، در حالی که بیمه وست فیلد کمی کمتر از 200،000 $ پرداخت کرد. بیمه فیدلیو با پرداخت کمتر از 50،000 دلار پول گری اسکیل اتریوم تراست را گذاشت. این اولین بیمه ای بود که فقط در اتریوم سرمایه گذاری کرد.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بود؟

میانگین رتبه / 5. تعداد رای :

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا