طبق آمار سایت CryIto Analytics BitInfoCharts ، متوسط ​​هزینه های معاملاتی در بلاکچین Ethereum به پایین ترین سطح از ژانویه رسیده است.
دیروز ، متوسط ​​هزینه معاملات اتریوم ۷.۳۷۱ دلار بود که کمترین میزان از ۲۳ ژانویه است ، زمانی که کارمزد ۶.۸۹ دلار بود.
هزینه معاملات در Ethereum به ماینرهایی که تراکنش های بلاکچین را انجام می دهند پرداخت می شود. هنگامی که شبکه شلوغ است ، هزینه های معامله بسیار بیشتر است. وقتی شبکه آرام است ، هزینه ها بسیار کمتر است.
این امر به دلیل سیستم حراج شبکه است که هزینه ها را بر اساس در دسترس بودن ماینرها و تقاضای بازرگانان برای آنها تنظیم می کند. هنگامی که تقاضا بیش از میزان عرضه باشد ، استخراج کنندگان اتریوم ممکن است حق بیمه دریافت کنند.
در ۱۲ ماه مه ، زمانی که اتریوم به بالاترین رقم ۴۳۶۳ دلار رسید ، ماینرها این کار را انجام دادند. متوسط ​​شارژ آن زمان ۶۹.۹۲ دلار بود. در روزهای بعدی قبل از صعود به میانگین ۵۹.۵ دلار در ۱۹ ماه مه ، در حالی که شروع کاهش قیمت اتریوم و فرار بازرگانان بود ، هزینه ها به حدود ۲۰ دلار کاهش یافت.
اکنون هزینه های Ethereum با پایین ترین قیمت ۷.۳۷۱ دلار از ۱۱.۶۷۲ دلار بیت کوین ارزان‌تر است. با این حال ، هر دو در مقایسه با ارزهای رمزپایه دیگر بالا هستند. دیروز ، Litecoin ، تقسیم بیت کوین که آماده پرداخت است ، به طور متوسط ​​۰.۰۲ دلار هزینه دارد. Dogecoin ، ارز رمزنگاری شوخی که از نظر ارزش در سال جاری سر به فلک کشیده است ، به طور متوسط ​​برای هر تراکنش هزینه ای معادل ۰.۸ دلار متحمل شده است.
هزینه های معامله یکی از مهمترین مشکلات Ethereum است. آنها خدمات خاصی را برای همه به غیر از ثروتمندترین بازرگانان بسیار استفاده می کنند.
مبادله ارز در مبادلات غیرمتمرکز Uniswap گاهی اوقات نیاز به بسیاری از معاملات دارد ، زیرا الگوریتم Uniswap اغلب ارزهای مختلفی را برای انجام معاملات مبادله می کند. در تاریخ ۱۱ مه ، هزینه مبادله سکه های چند پنی بیش از ۳۰۰ دلار بود.
چندین به روزرسانی شبکه Ethereum ممکن است این هزینه ها را به حداقل برساند.
اولین مورد EIP-1559 است ، پیشنهادی برای سوزاندن ETH به جای ارائه آن به استخراج کنندگان. EIP-1559 ، که انتظار می رود از ۱۴ ژوئیه به طور مستقیم پخش شود ، هدف آن به حداقل رساندن نوسانات هزینه و در نتیجه ، هزینه است. دومین نکته ای که باید ذکر شود ، ارتقا Ethereum به Ethereum 2.0 است. این تعدادی از پیشرفت ها را به همراه دارد که باید هزینه ها را کاهش دهد ، اما اجرای آن سالها به طول می انجامد.
اگر به روزرسانی به Ethereum 2.0 خیلی طولانی شود ، رقبایی که در حال حاضر هزینه های ارزان می گیرند ، ممکن است Ethereum را منسوخ کنند.

ارسال پاسخ