قیمت اتریوم 3000 دلار

قیمت اتریوم همچنان به صعود در پی راه‌اندازی اخیر ارتقاء شبکه بزرگ، و امروز آن را تصویب سطح ۳،۰۰۰ دلار برای اولین بار از اواسط ماه مه سقوط بازار است. از این نوشته، قیمت اتریوم بر اساس داده های CoinMarketCap ۳۰۰۹ دلار می نشیند.

در حالی که هنوز از بالاترین رکورد اتریوم یعنی تقریباً ۴،۳۵۷ دلار در ۱۲ می ، در ۱۲ می ، برای هر CoinGecko استفاده نمی شود ، اتریوم تقریباً در سه ماه قیمت بالایی نداشته است. از ۱۹ مه ، زمانی که کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در پی ماه ها رشد کرد ، زیر ۳۰۰۰ دلار بود.

تصمیم تسلا برای متوقف کردن پذیرش بیت کوین و عدم اطمینان در مورد سرکوب ارزهای دیجیتال چین به عنوان دلایل اصلی کاهش ذکر شده است. بیت کوین و اتریوم به طور یکسان بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از سطوح بالای تاریخ در آوریل یا مه تا پایین ترین سطح اخیر از دست دادند و تقریباً کل بازار ارزهای رمزنگاری شده از رکود تابستانی پیروی کردند زیرا سودهای اولیه سال به طور گسترده حذف شد.

اتریوم به ویژه در اواخر ۲۲ جولای به زیر ۲۰۰۰ دلار کاهش یافت. با این حال ، دومین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار از آن زمان به طور پیوسته در حال رشد است و در عرض چند هفته به بیش از ۵۰ درصد اافزایش یافت. قیمت امروز از مرز ۳۰۰۰ دلار فراتر رفت.

اگرچه بازار وسیع تری اخیراً بالا رفته است ، اما افزایش اتریوم به طور خاص تا حدی به راه‌اندازی هارد فورک مورد انتظار لندن نسبت داده شده است ، یک ارتقاء شبکه که چندین پیشنهاد بهبود جامعه را اجرا می کند.

هارد فورک لندن نحوه محاسبه هزینه ها توسط شبکه را تغییر می دهد و به طور بالقوه کاربران را در معاملات اتریوم ذخیره می کند. نکته مهم این است که این هزینه ها را می سوزاند – یا آنها را از گردش حذف می کند – به جای اینکه به ماینرهای شبکه اعطا کند ، یک عنصر تورم زا به اتریوم اضافه می کند که به تدریج عرضه اتریوم را کاهش می دهد.

از زمان راه‌اندازی پنجشنبه ، ۵ اوت ، اتریوم بیش از ۱۲۰۰۰ دلار در دقیقه به ارزش اتریوم بر اساس Etherchain.org می سوزاند ، و تا کنون بیش از ۸۶۰۰ اتریوم را در دو روز از شبکه خارج کرده است – باعث ارزش سرسام آور ۲۵.۸ میلیون دلار ارز رمزنگاری شده است.

پس از راه‌اندازی fork سخت لندن، قیمت اتریوم تا ۷.۸۵٪، افزایش از قیمت ۲،۵۸۳ دلار در صبح روز پنجشنبه به سطح نقطه عطف اخیر امروز بالاتر از ۳،۰۰۰ دلار است.

ارسال پاسخ