هزینه های گاز اتریوم به پایین ترین سطح در شش ماه گذشته رسیده است

طبق BitInfoCharts ، متوسط ​​هزینه معامله در اتریوم ۲.۱۵ دلار است. این کمترین هزینه متوسط ​​از ۲۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ است که ۲.۰۰ دلار بوده است.
در بیشتر سال ۲۰۲۰ ، هزینه های معامله از ۲ دلار فراتر نرفت ، اما به محض اینکه گاو نر بیت کوین امسال با سرعت زیاد شروع به کار کرد ، دیوانه شد و اتریوم را برای سفر همراه خود کرد.


در روز ۱۲ ماه مه ، یک روز پس از رسیدن اتریوم به بالاترین رقم ۴۱۶۴ دلار ، هزینه معاملات اتریوم به ۶۹.۹۲ دلار رسید. اوج کوتاه دیگر دقیقاً یک هفته بعد رخ داد ، زمانی که هزینه های معامله به ۵۹.۵۷ دلار افزایش یافت.


دقیقاً همه اینها به چه معناست؟


هزینه ها کم است زیرا تقاضای کمی برای اتریوم وجود دارد. قیمت اتریوم در حال حاضر ۱۸۰۰ دلار است و به تدریج در حال کاهش است.
همین اتفاق برای متوسط ​​هزینه معاملات بیت کوین نیز رخ داد که ۲۴٪ یک شبه کاهش یافت و به ۵.۱۰ دلار رسید. قیمت بیت کوین در حال حاضر تقریباً نیمی از بالاترین قیمت خود است که معامله گران در آوریل تأسیس کردند و ۳۲۷۰۰ دلار است. به گفته یچارتز ، هزینه تراکنش بیت کوین ۳۳۰ درصد ارزان‌تر از این زمان سال گذشته است.


واضح است که اگرچه هزینه معاملات کم برای استخراج کنندگان وحشتناک است و ممکن است به تقاضای کم شبکه دلالت کند ، اما برای هر کسی که معاملات پیچیده ای را با استفاده از پروتکل های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم مانند Uniswap یا Synthetix انجام می دهد سودمند است.


پس از عرضه اتریوم ۲.۰ ، هزینه ها ممکن است حتی کمتر شود. تکمیل به روزرسانی بلاکچین اتریوم ممکن است سالها طول بکشد ، اما نوید معاملات سریعتر و ارزان‌تر و همچنین استخراج بسیار سبزتر را می دهد.


این امر تا حدی به دلیل انتقال شبکه از روش اجماع اثبات کننده کار مصرفی فعلی است که برای اعتبار سنجی تراکنش ها به سخت‌افزار پیچیده ای به اثبات سهام احتیاج دارد که در آن افرادی که بیشترین سهام اتریوم را دارند بیشترین اتریوم را تأیید می کنند.


یک ارتقا successful موفقیت آمیز ممکن است زمینه را برای بازگشت قوی اتریوم فراهم کند. با این حال ، اگر تقاضا افزایش یابد ، ممکن است هزینه ها یک بار دیگر افزایش یابد.

ارسال پاسخ