رمزنگاری پانک NFTs ارزش نزدیک به 2 $ میلیارد

ارزش سرمایه بازار در کل ۱۰،۰۰۰ رمزنگاری پانک – که به طور گسترده ای “OG” غیرقابل شارژ (NFT دلار است. بر اساس یک) در نظر گرفته می شوند – به بیش از ۱.۹۵ میلیارد دلار رسیده است. گزارش تحقیقاتی منتشر شده توسط دانشگاه ،موسسه آینده نیکوزیا (IFF).

آنتونیس پولیتیس ، مدیر عامل دانشگاه ، خاطرنشان کرد: “NFT ها در حال حاضر یک صنعت چند میلیارد دلاری هستند ، بخشی از این کار به دلیل ابتکار کار آزمایشگاه های Larva ، سازندگان رمزنگاری پانک است.” “ما معتقدیم که با گذشت زمان ، NFT ها از هنرها و کالاهای قابل جمع‌آوری گسترش می یابند و طیف گسترده ای از دارایی ها ، خدمات و جوامع را نشان می دهند.” 

وی افزود ، با این نرخ ، NFT ها تا پایان دهه تریلیون دلار ارزش تولید می کنند ، همه در قالب بومی دیجیتال.

رمزنگاری پانک و علت پیشرفت آن

NFT ها موفقیت رونق رمزنگاری اخیر بوده اند. این نشانه های رمزنگاری شده منحصر به فرد و غیرقابل تعویض می توانند به عنوان پیشنهادهای یک نوع یا به صورت دسته های کوچک ضبط شده و با محتوایی مانند تصاویر یا موسیقی مرتبط شوند. از آنجا که NFT ها به طور قابل اثبات کمیاب هستند ، می توانند به عنوان گواهی دیجیتالی اصالت و مالکیت برای انواع رسانه های دیجیتال عمل کنند.

رمزنگاری پانک مجموعه ای از ۱۰۰۰۰ پرتره پیکسلی “پانک” با ویژگی های تصادفی ایجاد شده است. هر یک از NTFs دارای ارزش های مختلف و نادر بودن بر اساس ویژگی های آن، با برخی از فروش برای میلیون ها دلار در گذشته است.

محققان IFF برای بررسی ارزش ترکیبی فعلی خود ، داده های فروش رمزنگاری پانک را که از اول ژانویه امسال آغاز شد ، تجزیه و تحلیل کردند. تا ۹ ماه مه ، قیمت کل NFT ها به ۴۷۶۱۱۳ اتریوم رسید – تقریباً با قیمت ۱.۹۵ میلیارد دلار.

علی تایار ، سرپرست تیم تحقیق ، نوشت: “ایجاد ارزیابی های گسترده در اکوسیستم در بین هزاران یا ده ها هزار دارایی NFT فقط از طریق تجزیه و تحلیل خودکار انجام می شود و یک حلقه مهم گمشده در اکوسیستم NFT است.” ما منتظر اصلاح بیشتر ارزیابی خود هستیم مدل ها و گسترش آنها به سایر پروژه های NFT در هفته های آینده. “

محدودیت بازار CryptoPunks احتمالاً این هفته بزرگتر خواهد شد ، زیرا خانه حراج افسانه ای Christie’s – که آثار هنری NFT رکوردشکنی Beeple را به قیمت ۶۹ میلیون دلار فروخت – برای حراج ۹ رمزنگاری پانک در سیستم عامل خود بزرگ می شود.

در همین حال ، آزمایشگاه های Larva جدیدی را راه اندازی کرده است. طیف وسیعی از NFT ها ، Meebits، که سبک هنری پیکسل رمزنگاری پانک را به بعد سوم می رسانند.

ارسال پاسخ