خب اینگونه باید گفت که … آیا اخیراً ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و سازنده فضاپیما ، ارز رمزنگاری شده ای به نام CumRocket را حمایت کرد؟

– دکتر Parik Patel ، BA ، CFA ، ACCA Esq. (ParikPatelCFA) در ۵ ژوئن ۲۰۲۱ ،

CumRocket که توسط CUMMIES نیز شناخته می شود ، در نتیجه افزایش قیمت یافت. این یک ارز جزئی است که نمودارهای قیمت آن به شدت متفاوت است ، اما طبق گفته کوین گکو ، قیمت از حدود ۰.۰۷ دلار به بالاترین سطح ۰.۲۸ دلار رسید. قیمت سکه متعاقباً در PancakeSwap ، بازار غیرمتمرکز محل تجارت ، به ۰.۱۶ دلار کاهش یافت.


از سرمایه گذار جدید در گفتگوی تلگرام پروژه استقبال شد. برخی از سرمایه گذاران در این بحث از دیگران خواستند تا با اظهارنظر در مورد توییت خود ، از ادعای تأیید ارز رمزنگاری شده ماسک پشتیبانی کنند.


سرمایه گذاران معتقدند که ماسک برای دومین بار از این پیشنهاد حمایت کرده است. اولین آنها ، آنها فکر می کنند ، دیروز اتفاق افتاد ، وقتی ماسک توییت کرد “Canada USA Mexico” بدون هیچ زمینه ای – سخنی جدی برای CUM. وقتی یکی از کاربران توییتر ،CryptoWhale ، اشاره کرد که CumRocket در نتیجه این پیام ۸۵ درصد رشد کرده است ، ماسک پاسخ داد: ” عالی”

عالی

– الون ماسک () ۴ ژوئن ۲۰۲۱

CumRocket چند ماه پیش توسط “لیدیا” ، TikToker و توسعه دهنده نرم افزار از انگلستان توسعه داده شد. لید قبلاً فیلم هایی را در مورد ارزهای رمزپایه منتشر می کرد ، اما بیشتر به این موضوع پرداخت و تصمیم گرفت پروژه رمزنگاری خود را بر اساس زنجیره هوشمند Binance راه اندازی کند.


کریس و آنتونیو ، دو مهندس نرم‌افزار ، در ساخت پروژه به او کمک می کنند. شلبی پاریس ، لیسی لندن و لورن فیلیپس و همچنین ماسک سفیر هستند.

ارسال پاسخ