Dogecoin افزایش قیمت

ایلان ماسک تأیید کرد که یک کمدی روی دوج کوین در هفته آینده در نمایش زنده شنبه شب نمایش داده می شود. 

ماسک از ۵۴ میلیون دنبال کننده توییتر خود پرسید که اسکیت هایی را که باید در این برنامه که ۸ مه میزبان آن است سفارش دهد ، درخواست ها سریع ارائه شد و یک درخواست همچنان ادامه داشت: دوج کوین. 

بنابراین ماسک به یکی از درخواست کنندگان “Summin about the DOGEFATHER” پاسخ داد:

“قطعاً”.

قطعاً

ایلان ماسک (elonmusk) 1 مه ۲۰۲۱

سپس قیمت دوج کوین با ۱۰٪ افزایش به ۰.۴ دلار رسید. این تمام چیزی است که طول کشید. یک کلمه بازهم.

یک کلمه: Doge

Elon Musk (elonmusk) 20 دسامبر ۲۰۲۰

و ما قبلاً می‌دانستیم که ماسک قصد دارد یک اسکیت روی دوج کوین تولید کند. در تاریخ ۲۸ آوریل او در توییتی نوشت: “The Dogefather” قیمت دوج کوین با افزایش ۱۵ درصدی اخبار روبرو شد.

قیمت دوج کوین از آن زمان به ۰.۳۷ دلار کاهش یافته است – قیمت آن قبل از تأیید مجدد ماسک در مورد نمایش دوج کوین در SNL بود.

بنابراین ، چرا قیمت افزایش یافت؟ 

خب هر وقت ماسک از Dogecoin صحبت می کند ، مثل این است که او از بزرگترین مگافون جهان فریاد می کشد. 

ماسک با توییت درمورد این سکه خود را فریاد کشیده است. با این حال ، مانند موعظه کردن گروه کر است ؛ بیشتر توییت های وی دیگر تاثیری در قیمت دوچ کوین قبلی ندارند.

اما وقتی ماسک در مورد دوج کوین در SNL صحبت می کند ، مخاطبان کاملا جدیدی را جذب می کند. امید گسترده این است که این یک جمعیت کاملا جدید را جذب خواهد کرد ، که پس از تایید سکه ماسک از سکه ، به Dogecoin می روند. 

سرگرم کننده ترین نتیجه محتمل ترین است … pic.twitter.com/6QLN7rywqi

رئیس (WSBChairman) 28 آوریل ۲۰۲۱

اگر اسکیت به اندازه کافی خنده دار ، به موقع و سرسخت باشد ، امید قمار ، برای کسانی که پول خود را در این سکه سرمایه گذاری کردند این است که قیمت دوج کوین با پیروزی بالا می رود.

ارسال پاسخ