دوج کوین 8 میلیارد دلار در کیف پول اتریوم قرارد داد

مطمئناً ، مونولوگ پوسته ای ایلان ماسک دربرنامه تلویزیونی ممکن بود قیمت دوج کوین را کاهش دهد. اما کافی نبود که جلوی افزایش یک ارزش دوج کوین به ارزش بسیار زیاد را بگیرد – و افزودن ۸ میلیارد دلار به ارزش خالص بنیانگذار اتریوم، Vitalik Buterin ، که ناخواسته ۵۰٪ از توکن ها را از توسعه دهندگان توکن در گذشته دریافت کرده است سال Shiba Inu (SHIB) ، یکی از بسیاری از نشانه های میم با موضوع سگ با الهام از دوج کوین، از رقبای خود جدا شد و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۸٪ افزایش یافت.

در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵۹۳ دلار معامله می شود و کوین مارکت کپ می گوید که سکه به ارزش ۶.۲ میلیارد دلار در گردش است. این باعث می شود Shiba Inu به ۲۸ امین ارز رمزنگاری شده تبدیل شود. اما محدودیت بازار در واقع به مراتب بیشتر است:

بوترین ۵۰۵ میلیارد SHIB دیگر یا ۸ میلیارد دلار به قیمت امروز در اختیار دارد – وی بزرگترین دارنده Shiba Inu است. این بزرگترین دارایی Buterin است – بسیار بیشتر از ۱.۳ میلیارد دلار ETH او. منابع Buterin را در نظر بگیرید و Shiba Inu دوازدهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است.

بوترین و شیب (SHIB)؟

بوترین هیچ ارتباطی با SHIB ندارد. توسعه دهندگان ناشناس توکن در مقاله سفید خود (“woofpaper”) گفتند که آنها ۵۰٪ از سکه را به آدرس Buterin برای حذف آنها از گردش ارسال کردند. به این ترتیب ممکن است قیمت افزایش یابد – تا زمانی که تقاضا همچنان افزایش یابد و عرضه محدود شود.

تاکنون سکه عملکرد خوبی داشته است. SHIB ، که در آگوست گذشته راه‌اندازی شد ، اولین بار در ۲۰ آوریل یا روز داج مورد توجه قرار گرفت – این روز همزمان با ۲۰/۴ است ، جشن سالانه ماری جوانا. در روز دوج کوین، سکه از ۰.۰۰۰۰۰۴ دلار جهش کرد ، که در یک هفته ۳۹۰۰٪ افزایش یافت. قیمت “قاتل دوج کوین” که خود توصیف شده است طی هفته گذشته ۷۳۴ درصد بیشتر رشد کرده است. امروز ، فقط ۱.۵ ساعت قبل از حضور ایلان ماسک در SNL ، به بالاترین رقم ۰.۰۰۰۰۱۹۵ دلار رسید. مانند دوج کوین ، SHIB تقریباً بلافاصله سقوط کرد. این به ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار سقوط کرد و از آن زمان راکد مانده است.

اما این ادعا که توکن های ارسال شده به Buterin به اندازه سوخته ها هستند ، آب نگه نمی دارد. Buterin هیچ یک از این نشانه ها را نسوزانده است. WARONRUGS ، یک حساب محبوب توییتر که ارزهای رمزنگاری شده را برای خطرات ناشی از کشش فرش رد می کند ، گفت:

“کاملاً واضح ، ویتالیک می تواند شما را فرش کند.”

یک زره پوش بلاکچین که از طرف اسکوانچ پیش می رود به دیکریپت گفت:

“ویتالیک بوترین می تواند از نظر فنی هر زمان که بخواهد SHIB خود را بفروشد.” “تنها راه جلوگیری از سوزاندن کلید خصوصی کیف پول وی است.” آیا باترین نشانه ها را می سوزاند؟ “قطعا نه. هیچ انگیزه ای برای او وجود ندارد که باعث شود شهرت خود را برای ۲۰۰ ETH خدشه دار کند ، “گفت WARONRUGS ، که در ماه ژانویه توییت کرد. مطمئناً ۲۰۰ ETH (782،۰۰۰ دلار) ممکن است کافی نباشد تا بوترین بازار را شایع کند.

ارسال پاسخ