اگر از آدرس های وب سرویس خدمات اتریوم (ENS) استفاده می کنید ، دلیل اینکار ممکن است ارزهای دیجیتال باشد.

و اکنون یک راه ساده‌تر برای اتصال به اکوسیستم ENS وجود دارد ، جایی که کاربران داده های نام دامنه خود را دارند و می توانند از آدرس های وب خود به عنوان کیف پول رمزنگاری استفاده کنند.

ENS امروز اعلام کرد که صاحبان وب سایت ها با سیستم نام دامنه (DNS) می توانند مستقیماً با ENS ادغام شوند و نیازی به تغییر در نام .eth ندارند ، همانطور که قبلا باید انجام می دادند.

خوشحالیم که اعلام کنیم ادغام کامل فضای نام DNS با ENS در حال حاضر در شبکه اصلی پخش می شود! 🍾🍾

این یک مالک دامنه DNS را قادر می سازد تا آن را برای استفاده در ENS وارد کند.

کسانی که ENS را دنبال می کنند می‌دانند که این مدت طولانی در حال ساخت بوده است. 💪

سرویس نام اتریوم | ens.eth (domains) 26 آگوست ۲۰۲۱
وبلاگ یا 🧵 زیر برای اطلاعات بیشتر:
https: //t.co/OKE8UwgaNu

شما با DNS آشنا هستید ، حتی اگر نمی دانید معنای آن چیست. سیستم نام دامنه نحوه سازماندهی اینترنت است. این نام دامنه مانند Google.com و exchangekon.com را به آدرس های IP پیوند می دهد تا افراد بتوانند راحتتر وب سایت ها را پیدا و مرور کنند.

ENS ، سرویس نام اتریوم ، تقریباً همین کار را انجام می دهد. اما دامنه های ENS دارای پاداش های غیر متمرکز برای افزایش مقاومت در برابر سانسور و همچنین خدمت به عنوان آدرس اتریوم هستند. به جای تایپ آدرس های اتریوم با ۶۴ کاراکتر و دعا برای عدم انتقال ۰ و O ، اسامی … اتریوم به شما امکان می دهد مستقیماً به وب سایتی مانند janedoe.eth ارسال کنید.

که اکنون در نتیجه ادغام تغییر می کند. همانطور که مدیر عملیات ENS Brantly Millegan در اطلاعیه ای امروز گفت ، ‘برای مثال ، اگر شما دارای’ example.com ‘در DNS هستید ، می توانید آن را به ENS وارد کنید – به عنوان example.com ، نه example.eth ، دومی جداگانه است نام.’ سپس می توانید اتریوم و دارایی های دیگر ، از جمله دوج کوین را از طریق آن نام .com (یا .net ، .org ، .edu ، و غیره) ارسال و دریافت کنید.

همانطور که میلگان در یک پست وبلاگ جداگانه نوشته است ، برخی تفاوتها بین نامهای اتریوم و نامهای DNS که وارد شده اند باقی خواهند ماند.

اول ، نامهای وارد شده هزینه ENS نمی پردازند. علاوه بر این ، در حالی که نام های اتریوم قابل لغو نیستند ، نامهای DNS هنوز هم می توانند لغو شوند.

همانطور که نیک جانسون ، توسعه دهنده اصلی ENS توضیح داد ، ‘از نظر عملکرد تنها تفاوت این است که شما نمی توانید مالکیت نام DNS را در ENS تضمین کنید (زیرا مالک همیشه می تواند تغییر کند) ، بنابراین نمی توانید کارهایی مانند تغییر نام یا تغییر نام زیر دامنه های امن را که به اعتماد به صادرکننده وابسته نیست ، صادر کنید.

حداقل یک تفاوت دیگر ، حداقل در حال حاضر:. نامها در واقع NFT هستند ، مالکیت دیجیتالی که در بلاک چین اتریوم زندگی می کنند. این بدان معناست که ابتدا اسامی.اتریوم را می توان تنها با ارسال آنها مانند NFT دیگر منتقل کرد. دوم ، این بدان معناست که نام های اتریوم در کیف پول کاربران ظاهر می شود. در مورد اسامی وارداتی این مورد صدق نمی کند ، اگرچه ENS می گوید برنامه هایی برای کار در این زمینه دارد.

ارسال پاسخ

error: