یک هفته بی ثبات برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار ، بیت کوین بوده است.


پس از رسیدن به ۴۰۰۰۰ دلار در روز دوشنبه برای اولین بار از اواسط ژوئن ، ارز بیت کوین پیشرو فقط دو روز بعد دوباره به این آستانه اصلی رسید. قیمت بیت کوین در ساعات اولیه چهارشنبه قبل از کاهش قیمت به ۴۰۰۰۰ دلار رسید ، اما از آن زمان سطح کلیدی را بازیابی کرد.


بعلاوه ، رمزنگاری پیشرو علیرغم افزایش توجه نظارتی در فضای رمزنگاری ، از این انگیزه صعودی لذت می برد. به عنوان مثال ، بزرگترین مبادله در این تجارت ، شرکت بایننس به دنبال فشارهای ناظران جهانی ، موقعیت خود را در جبهه های مختلف تنظیم کرده است.


یکی از آخرین تغییراتی که رکت بایننس ایجاد کرده است کاهش معاملات اهرم بالا از ۱۲۵x به ۲۰x است. معامله گرانی که از اهرم نیرو برای انجام معاملات استفاده می کنند قادر هستند پیشنهادات خود را با مبالغ هنگفت بزرگ کنند. به طور طبیعی ، ضرر می تواند به همان اندازه ضرب شود ، و منجر به تصفیه گسترده در میان حتی معامله گران طرفدار شود.


مبادله Crypto FTX ، به رهبری مدیر عامل شرکت Sam Bankman-Fried ، میزان اهرمی را که کاربران می توانند استفاده کنند نیز کاهش داده است.
Changpeng مدیر عامل شرکت Binance ‘CZ’ ژائو همچنین در جستجوی ‘مدیر عامل احتمالی’ با ‘تجربه تنظیم مقررات و انطباق’ قدرتمند بوده است.ما همیشه برای مدیران عامل استخدام می کنیم.


من نیازی به مدیرعاملی ندارم ، و اینکه نمی روم. من همیشه راه هایی برای مشارکت در اجتماع پشت لوگوی خالکوبی شده روی ساعد خود پیدا می کنم.
من افتخار می کنم که عضو اکوسیستم # بنیان هستم. بیایید به رشد آن ادامه دهیم.

CZ 🔶 Binance (cz_binance) 27 ژوئیه ۲۰۲۱


به نظر می رسد همه این اقدامات در پاسخ مستقیم تنظیم کنندگان در سراسر جهان هستند که به دنبال پاک سازی صنعت رمزنگاری هستند.
در جریان استماع کمیته بانکی سنا در روز چهارشنبه ، سناتور آمریکایی الیزابت وارن (D-MA) هشدار داد که ‘با رشد بازار رمزنگاری ، خطرات ثبات مالی و اقتصاد ما نیز افزایش می یابد.’


بازارهای بیت کوین انعطاف پذیری نشان می دهند


دلالان ارزهای رمزنگاری شده هرچقدر که می توانند تردید داشته باشند ، نیروهای بتونی در بازار وجود دارند که به بیت کوین کمک کرده اند در این هفته دو برابر شود و به ۴۰۰۰۰ دلار برسد. که از همه مهمتر ، اصطلاحاً “فشار کوتاه” به آن می گویند.


این اصطلاح مالی در اوج سال جاری در میان هیاهوی تجارت Gamestop معروف شد. بعد از اینکه گروه بزرگی از ردیتورها مقدار زیادی موقعیت کوتاه در سهام GameStop را کشف کردند ، آنها با هم جمع شدند و شروع به خرید سهام تحویل سهام کردند.
بدین ترتیب نبرد بازار در اعصار آغاز شد.


در یک طرف صندوق های تامینی بزرگتر کوتاه مدت بودند ، یا در صورت سقوط سهام به دنبال کسب درآمد بودند ، و در طرف دیگر یک گروه سرگرم کننده از سرمایه گذاران اینترنتی مدتها انتظار انتظار گیم استاپ را داشتند.

با انباشت سفارشات خرید ، موقعیت های کوتاه مدت شروع به از دست دادن پول کردند و سرمایه گذاران در این موقعیت ها برای بازپرداخت وام هایی که برای پیوستن به این موقعیت می گرفتند ، نیاز به خرید سهام داشتند.


به طور طبیعی ، این حرکت یک رویداد فوق‌العاده سرسخت را ایجاد می کند. و همین امر می تواند در بازارهای رمزنگاری اتفاق بیفتد.
الکس کروگر ، بانک سابق و تحلیلگر ، گفت که اقدام بیت کوین در روز دوشنبه ‘یک فشار کوتاه ساده از نسبت های حماسی’ بود.
باید دید ، بیت کوین چه مدت می تواند این سطح را حفظ کند. آخرین رکود تابستان در مقایسه با آتش بازی بهار کاهش یافته است.

ارسال پاسخ