اخبار ارزهااخبار بیت کوین

بعد از سرکوبی ماینرهای چینی، استخراج بیت کوین 16٪ آسان تر شد

یکشنبه ، سختی استخراج بیت کوین با 16٪ کاهش به 21 تریلیون رسید که بیشترین کاهش در سال جاری است. ماینرهای چینی در حال آماده‌سازی هستند تا قبل از سرکوب های اضافی دولت در زمینه استخراج ، دوشاخه را بکشند.
سختی شبکه بیت کوین ، قدرت مورد نیاز کامپیوتر برای استخراج جدید را اندازه گیری می کند. این شبکه دشواری های هر دو هفته را اصلاح می کند تا نشان رقابت ماینرها را نشان دهد. سختی استخراج پایین به معنای رقابت کمتر است.
دفتر مرکزی بیش از 75٪ اعتبارسنجان تراکنش بیت کوین در چین است. اخیراً ، دولت استخراج بیت کوین را به دلیل خطرات موجود در لیست نظارت بر اقتصاد قرار داده است.

اندکی بعد ، Huobi و OKEx خدمات مصرف کنندگان چینی را قطع کردند. به گفته هووبی ، محدودیت ها پاسخی به نظرات رسمی بود. رمزگشایی گفت مقررات OKEx به دنبال پیروی از مقامات است.
دولت ظاهراً از اینكه سرمایه گذاران ناآگاه ممكن است توسط رمزنگاری صدمه ببینند نگران بود و بنابراین ترجیح داد از برق و پردازش رایانه برای انجام كارهای دیگر استفاده كند.

4. پکن معتقد است که رمزنگاری کاملا حبابی است ، و حتی خطر به افراد مسن با تجربه سرمایه گذاری کمتر منتقل می شود

. 5. تنظیم کننده ها می خواهند استخراج و بیت کوین را به طور کامل لغو کنند ، اما عملی نیست

– Wu Blockchain (WuBlockchain @) 30 مه 2021

دولت خودمختار ظاهراً در حال بررسی اضافه کردن استخراج کنندگان بیت کوین به لیست های سیاه اعتبار اجتماعی است و لغو مجوزهای مخابراتی را برای استخراج کنندگان توصیه کرده است.
ایجاد بلوک در 13 ماه مه به طور متوسط ​​هشت دقیقه و چهارده ثانیه طول کشید ، در حالی که اصلاحات امروز باعث شده است که متوسط ​​بلوک ده دقیقه و سی و چهار ثانیه باشد.
هنگامی که دشواری استخراج ماینرها در 13 مه 21.53٪ افزایش یافت ، رکورد جدیدی از نظر سختی را ثبت کرد. همه وارونه را در بخت و اقبال دیدند.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بود؟

میانگین رتبه / 5. تعداد رای :

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا