بر اساس داده های BTC.com ، سطح دشواری بیت کوین ، اندازه گیری میزان استخراج ارز رمزنگاری شده ، امروز در آخرین تغییر دو هفته ای آن ۶ درصد افزایش یافت.


این اولین تعدیل مثبت از زمان سقوط رمز ارز در ماه مه است. این سقوط ، که با مقررات استخراج ضد بیت کوین از چین تسریع شد ، منجر به چهار افت سختی متوالی شد.


مشکل استخراج بیت کوین میزان قدرت کامپیوتر مورد نیاز برای به دست آوردن بیت کوین از اعتبار تراکنش های شبکه را اندازه گیری می کند.


این شبکه هر دو هفته یک بار مشکل را تنظیم می کند تا رقابت بین ماینرها را منعکس کند. هرچه ماینرهای بیشتری برای به دست آوردن بیت کوین تلاش کنند ، استخراج بیت کوین دشوارتر می شود.


این مشکل در اواسط ماه مه به اوج خود رسید. هنگامی که تنظیم دو هفته ای سطح دشواری را ۲۱.۵۳ درصد افزایش یافت باعث رکوردی بی سابقه شد. اما از آن زمان به بعد ، نرخ سختی بیت کوین رو به پایین بوده است.


بعد از اینکه چین اقدام به محدود کردن استخراج بیت کوین در این کشور کرد. ماینرهای چینی که مسئول ۶۵ درصد از هش شبکه بودند ، به طور دسته جمعی مهاجرت کردند یا ماشین های ماین را به مزارع خارجی فروختند ، مشکلات آنها در ماه جولای کاهش یافت.


در سوم ژوئیه ، بیت کوین بزرگترین افت دشواری را در ۳ ژوئیه ثبت کرد ، زمانی که ۲۸ درصد سقوط کرد. در تنظیم بعدی در ۱۸ جولای ، سختی استخراج بیت کوین ۴.۸۱ درصد بیشتر کاهش یافت.


بن گگنون ، ماینر Bitfarms مستقر در تورنتو ، در آن زمان گفت که داده های زنجیره ای نشان می دهد تقریباً تمام هش ریت های چینی آفلاین شده است.
تعدیل مثبت امروز نشان می دهد که برخی از این دستگاه ها به تازگی دوباره آنلاین شده اند. ماینرها بالاخره می توانند نفس راحتی بکشند.

ارسال پاسخ