یک کیف پول بیت کوین که تقریباً نه سال عملاً خوابیده بود ، سرانجام امروز نشانه هایی از زندگی نشان داد وقتی صاحبش تمام ۶۱۶ بیت کوین خود را به کیف دیگری منتقل کرد.

در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۲ ، این کیف پول ۶۱۶.۲۰۰۴ بیت کوین دریافت کرد. در آن زمان ، ارزش بیت کوین ۱۳.۳۰ دلار و کل معامله حدود ۸۱۹۵ دلار بود. با این حال ، با ارزش بیت کوین ۴۷،۸۱۱ دلار ، ذخیره امروز به ۲۹.۴ میلیون دلار رسیده است.
۵ داستان و ویژگی های برتر رمزنگاری شده در صندوق ورودی شما هر روز.

دریافت Daily Digest برای بهترین رمزگشایی. اخبار ، ویژگی های اصلی و موارد دیگر.

به نقل از Blockchain.com ، بیت کوین امروز در ساعت ۰۵:۵۰ به وقت محلی UTC حرکت کرد. به نظر می رسد ارزش قابلمه از طریق ۲۱ معامله متناوب با مقادیر ناچیز که در طول دوازده سال به کیف پول وارد شده است ، ۰.۰۰۰۰۱ بیت کوین افزایش یافته است ، به این معنی که صاحب کیف پول ۴۷ سنت نیز سود کرده است.

حدود یک دهه پیش ، هنگامی که کیف پول ۶۱۶ بیت کوین خود را دریافت کرد ، ممکن است سرمایه گذاران انتظارات محدودی در مورد قیمت بیت کوین داشته باشند و سکه را مانند تغییر قیمت تبدیل کنند. با قیمت امروز ، افرادی که سکه را نگه داشتند ، نهنگ بیت کوین شدند.

در اوایل سال جاری ، یک کیف پول حاوی ۵ میلیون دلار بیت کوین پس از خوابیدن از ژوئن ۲۰۱۰ دوباره آنلاین شد.

و سال گذشته ، یک کیف پول حاوی بیت کوین استخراج شده در فوریه ۲۰۰۹ – یک ماه پس از استخراج اولین بلاک بیت کوین – به مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار نقد شد ، و این گمانه زنی ها (بی اساس) را برانگیخت که این معامله ارتباطی با خالق معمای بیت کوین ، با نام مستعار دارد. ساتوشی ناکوموتو.

اخبار کیف پول بزرگ امروز جای گمانه زنی چندانی ندارد. با این حال ، این یک یادآوری قدرتمند از شگفتی های سرمایه گذاری است: افزایش ۳۵۸،۶۵۵ طی نه سال چیز بزرگی است.

ارسال پاسخ

error: