اخبار ارزهااخبار بیت کوین

درس مهم از هفته بسیار بد بیت کوین

با ایلان ماسک آغاز شد با بیت کوین همراه شد و با یک رمزنگاری جدید در چین پایان یافت.این اخبار به عنوان اخبار بد دیگر، از جمله معده درد ، به پایان رسید. سقوط بازار و عصبانیت از نقش بیت کوین در تسهیل حمله سایبری گسترده به خط لوله انتقال نفت در ساحل شرقی، همه اینها باعث شد بیت کوین در آخر هفته کاملاً زیر 40000 دلار لنگ بزند ، زیرا کل صنعت رمزنگاری زخم های خود را لیسید.

از همه اینها چه باید کرد؟

اول ، پس از شش ماه بازارهای رمزنگاری به سمت ماه ، تصحیح قیمت به تأخیر افتاده بود – هیچ چیز ، حتی بیت کوین ، برای همیشه افزایش نمی یابد. همچنین ، سقوط بازار بندرت فقط یک علت دارد. و این مورد این هفته بود که یک سری اتفاقات ، از کارهای ماسک به معامله گران بیش از حد اهرم ، که باعث افزایش قیمت رمزنگاری می شود.

در اینجا پنج نکته مهم در مورد آخرین هفته بیت کوین (بیت کوین چیست)  آورده شده است.

1.رمزنگاری هنوز مستعد خرابی است

از زمان تاسیس ، بیت کوین و بازار گسترده و افزایش شدید قیمت و متعاقب آن خرابی های چشمگیر داشت. این اتفاق در سال 2013 افتاد که بیت کوین برای اولین بار به 1000 دلار رسید. این اتفاق در اوایل سال 2018 به دنبال دیوانگی ICO در سال 2017 رخ داد ، زمانی که قیمت از 20،000 دلار به 3000 دلار کاهش یافت. و این هفته دوباره اتفاق افتاد اما شدت هر تصادف کمتر از تصادف قبلی بوده است. مطمئناً ، افت 40 درصدی – جایی که اکنون بیت کوین از بالاترین سطح بالایی از گذشته برخوردار است – هنوز زشت است ، اما مانند افت 80 یا 90 درصدی دوره های قبلی نیست. بچه های رمزنگاری ، نوسان بخشی از سواری است ، بنابراین به آن عادت کنید.

2.بیشتر رسانه های اصلی (هنوز) با رمزنگاری خصمانه هستند

مطبوعات اصلی سالها بیت کوین را نادیده گرفتند و وقتی آنها در مورد آن نوشتند.این معمولاً برای تمسخر جامعه رمزنگاری بود. به نظر می رسید آن روزها تا حد زیادی کمرنگ شده بود تا این هفته ، زمانی که برخی از مظنونان معمول با چاقو دوباره ظاهر شدند. از جمله برجسته نیویورک تایمز ستون نویس، پل کروگمن ، که بیت کوین را بی ارزش دانست، وال استریت ژورنالگرگ آیپ ، نویسنده ستاره دارایی، که رمزنگاری را به Fentanyl تشبیه کرد، و The New Republic ، که فریاد می زد که “خیانت” الون ماسک می تواند سرانجام “رنج ارز رمزنگاری شده را فاش کند”. در همین حال ، رویترز و سایر رسانه های مهم با ارائه اخبار نادرست از چین (گزارش آن به عنوان یک ممنوعیت جدید ، به جای تکرار ممنوعیت موجود) ، آن را منفجر کردند ، و وحشت را در بازار رمزنگاری از قبل عصبانی کاشتند.

3.بیت کوین یک مشکل شهرت دارد

پرداخت باج افزار بیت کوین به مهاجمان سایبری که خط لوله استعمار را تعطیل می کنند ، حتی علوفه بیشتری برای کسانی فراهم می کند که همه رمزنگاری ها را چیزی بیش از ابزاری برای مجرمان نمی دانند. در همین حال ، گروه منافقین که بیت کوین تهدید زیست محیطی بلندتر شده است.

هر دو ادعا اغراق آمیز هستند ، اما این واقعیت که آنها بسیار مورد توجه قرار می گیرند نشان می دهد که رمزنگاری ، دوازده سال دیگر ، هنوز دارای یک شهرت است. بخشی از این امر ناشی از جهل و نگرش های جاافتاده است ، اما بخشی از آن به دلیل شعارهای خود جامعه رمزنگاری است. افراد زیادی در رمزنگاری به جای ارائه تکذیب های قابل تأمل ، متمایل به انجام آن هستند خشم قبیله ای علیه هر کسی که از پروژه های حیوان خانگی خود انتقاد می کند. در همین حال ، بسیاری از برجسته‌ترین تأثیرگذاران رمزنگاری به جای کمک به بلوغ صنعت ، فقط بازار را متشنج می کنند. لذا این کار مانع رشد طبیعی ارز می شود. رمزنگاری به سفیران بهتری نیاز دارد.

4.کوین بیس همه را ناامید کرد

در میان سقوط رمزنگاری، کوین بیس-صنعت گل سرسبد شرکت دچار خاموشی های گسترده ای که باعث می شود مشتریان احمق شوند. چگونه هنوز این اتفاق می افتد؟ با توجه به اینکه افزایش حجم معاملات بخشی منظم از صنعت است و کوین بیس و سایرین وقت کافی برای آماده‌سازی داشتند ، دیگر هیچ بهانه ای برای این شکست های فناوری وجود ندارد. تنها نتیجه گیری در حال حاضر این است که این یک محاسبه عمدی است که در آن کوین بیس تصمیم گرفته است تا خاموشی ها را تحمل کند تا اینکه در زیرساخت های اضافی و سرورها هزینه کند تا از آنها جلوگیری کند. این ممکن است در کوتاه مدت باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت شود ، اما دشوار است درک کنیم که چگونه آسیب طولانی مدت به شهرت آن هزینه بیشتری نخواهد داشت. (بینانس نیز در میان سقوط کرد ، و Robinhoodمی یابد کاهش می یابد تقریباً هر بار که Dogecoin افزایش.)

5.اصول Crypto هنوز هم سالم هستند

بیایید هفته سخت را با دقت بالا به پایان برسانیم. حتی وقتی قیمت ارز رمزنگاری شده در توالت است و رسانه ها در حال افزایش نرخ بیت کوین هستند ، فضای کافی برای خوش بینی وجود دارد. بر خلاف رونق ICO 2017 که باعث شد شرکت ها صدها میلیون از طریق آن سرمایه کسب کنند وعده های کاغذ سفیدضعیف ، امسال با مجموعه ای خیره کننده از پروژه ها مشخص شده است – جهش های بزرگ به جلو و ارزهای دیجیتال دیگر شرط بندی انتزاعی در آینده نیست ، بلکه یک موضوع در حال رشد واقعی در اطراف ما هست. این فناوری واقعی تر و هیجان انگیزتر از همیشه است و وحشت های این هفته فقط یک چشم انداز موقت است.

یادداشت آخر برای جمع بندی

شب گذشته ، تمام یوتیوب را گشتم و ویدیو ضبط شده استاد وقت ام ای تی گری گنسلر در حال تدریس رمزنگاری به چند نفر از دانشجویان تماشا کردم. وی پرسید که چند نفر از شما بیت کوین دارید؟ تک تک آنها گفتند بله. این در سال 2018 بود. امروز ، دانشجویان یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور در حالی به دنیای مالی گسترده‌تر می روند که گنسلر ، استاد آنها ، اکنون رئیس SEC است. بعد از یک هفته مثل این ، فراموش نکنیم که چقدر پیش رفته ایم. اگر نظری دارید در پایین این مقاله با شرکت اکسچنج کن در میان بگذارید.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بود؟

میانگین رتبه / 5. تعداد رای :

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا