اخبار اتریوماخبار ارزها

با 13ساله ای که یک مدیریت پول 7 میلیون دلاری در اتریوم ساخته است آشنا شوید

نوجوانArjun Kalsy بدبین بود.

او فقط پیغام LinkedIn را از “Gajesh Naik” ، مهندس رمزنگاری دریافت می کند که به دنبال مشاوره در مورد یک پروژه جدید است. این به خودی خود مشکوک نبود. کالسی عادت دارد که با توسعه دهندگان از سراسر جهان به عنوان معاون رشد شرکت رمزنگاری هندی Polygon که به سرعت در حال رشد است معامله کند.
از طرف دیگر ، نایک ، تا حدی به دلیل ادعای 13 ساله بودن ، برجسته بود.
کالسی به رمزگشایی گفت: “من کاملاً مطمئن بودم که این شخص کلاهبردار است.” “مانند ، هیچ راهی وجود ندارد. واقعاً؟ آیا شما 13 ساله هستید؟ او به احتمال زیاد یک شخص مو بزرگ است. “
این تقریباً یک ماه پیش بود و کالسی در ابتدا پاسخی نداد. وی پس از چند پیام بی پاسخ دیگر ، با گفتگوی تلگرام موافقت کرد که به کنفرانس ویدیویی حضوری زوم تبدیل شد.
وی توضیح داد: “سپس دیدم.” “مرد ، این یک بچه 13 ساله است.”
گاجش نایک در واقع 13 ساله است. با این حال ، او خالق اصلی PolyGaj ، یک پروتکل DeFi مبتنی بر بلاکچین Polygon است. PolyGaj اکنون حدود 1 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده در اختیار دارد. این رقم در پی سرمایه گذاری میلیاردر مارک کوبان در Polygon در اواخر ماه گذشته تقریبا 7 میلیون دلار بود.
این واقعیت را در نظر بگیرید که Naik از اصطلاح “پروتکل DeFi” آگاه است. DeFi یک کلمه چتر برای برنامه های نرم افزاری غیر حضوری است که ارزهای رمزنگاری شده شما را بدون نیاز به واسطه هایی مانند بانک ها یا مدیران سرمایه گذاری مدیریت می کنند. وقتی پول خود را به یک پروتکل DeFi می سپارید ، آن را مستقیماً به یک سری از قراردادهای هوشمند هدایت می کنید – اساساً فقط کدی است که نحوه سرمایه گذاری وجوه شما را حکم می کند. PolyGaj مرکز این نوع سازوکارهای سرمایه گذاری است و از کاربران می خواهد در ازای دریافت ریسک برای بازده جذاب ، رمزنگاری کنند.
با این حال ، کد باید از جایی نشات بگیرد.
نایک تلفنی از خانه خانواده اش در گوا ، هند توضیح داد: “من مهارت های ریاضی ابتدایی داشتم ، مانند جمع و تفریق.” “این تنها چیزی بود که لازم بود. سپس شروع به یادگیری تمام زبان های برنامه نویسی کردم. “
هنگامی که او شروع به صحبت کردن در مورد زبانهای مورد مطالعه خود (او می داند C ، C ++ ، جاوا ، جاوا اسکریپت ، و جامدادی – زبان مورد استفاده برای ساخت قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum) ، یک تصویر شروع به ظهور. Naik پنج سال پیش با استفاده از یک نرم افزار آموزشی کشیدن و رها کردن به نام Scratch یادگیری کدنویسی را در یک بوت کمپ تخصصی آغاز کرد. او در آن زمان تنها هشت سال داشت.

ملاقات کرد robogajesh ، 10 ساله ای با استعداد و علاقه مند به هوش مصنوعی ، رباتیک و برنامه نویسی. جوانان باهوشی مانند او سنگرهای اکوسیستم استارتاپی نوظهور ما در گوا هستند. # GSID2018 pic.twitter.com/iu1SCyYNyb

– روهان خواونت (RohanKhaunt @) 27 آوریل 2018

همانطور که Covid-19 دارد از طریق جنوب غربی هند سوخته است طی دو ماه گذشته، نایک با پدر و مادر و برادر کوچکش در خانه بوده است. پدر وی ، سیدیویینایاک ، دارای مدرک علوم کامپیوتر است ، اما در حال حاضر به عنوان افسر خدمات کشوری کار می کند. این به خاطر تشویق او ، و همچنین یک علاقه تازه کشف شده برای ارز رمزنگاری شده، که گاجش توانسته است زمان را در PolyGaj فرو ببرد.

وی همچنین فیلم های توضیحی در مورد رمزنگاری را برای خود ضبط کرده است کانال YouTubeو با عمومی موافقت کرد مصاحبه با تأثیرگذاران هندی. بالاجی سرینیواسان ، سرمایه گذار برجسته رمزنگاری ، در توییتر به او فریاد زد.

رمزنگاری در حالسطح زمین جهانی است. تنها اتصال مورد نیاز شما اتصال به اینترنت است. https://t.co/mc98GqNgUK

– balajis.com (balajis) 21 مه 2021

، سیددیوینایاک بهگفت: “من فکر می کنم سرمایه گذاری در قالب منابعی که ما قرار می دهیم – به ویژه زمان – اکنون در حال جلب توجه است رمزگشایی.” “خیلی راضی است.”

کالسی و نایک از همان ارتباط اصلی Linkedin تماس خود را حفظ کرده اند. کالسی اضافه کرد: “بسیاری از سرمایه گذاران اکنون شروع به کمک کرده اند.” “بنابراین او از من خواهد پرسید ،” عزیزم ، من باید با این پسر صحبت کنم ، چه باید بگویم؟ “” توصیه او بیشتر در مورد اخلاق وخیابانی است و نه معماری سیستم.


هوشمندیکالسی گفت که PolyGaj “اساساً یک کلون از Goose Finance “، یک پروژه DeFi مبتنی بر زنجیره بلوکی جداگانه به نام Binance Smart Chain ، و احتمالاً گاجش بیشتر یک خلاق زیرک است تا یک نبوغ فناوری. گذشته از چند تفاوت کوچک ، این دو سایت تقریباً شبیه به هم هستند. مکانیسم های اساسی طبق گفته کالسی ، PolyGaj از قراردادی به نام “MasterChef” گرفته شده است که پروتکل معروف دیگری از DeFi به نام SushiSwap را تشکیل می دهد.


“کالسی توضیح داد:” وقتی صحبت از رمزگذارها می شود ، دو نوع گسترده وجود دارد: یکی برنامه ریز ریاضی است که علاقه مند به الگوریتم ها و ساختارهای داده است. مورد دوم شخصی مانند گاجش است که بیشتر به اجرا و تجارت متمرکز است. اگر پروژه شایسته ای پیدا کند می تواند چیزی شبیه به آن را توسعه دهد ، اما بعید است که برای Travelin الگوریتمی ارائه دهد g مشکل فروشنده یا مواردی از این دست. “
این تفاوتی است که برای کسی که مدرک دانشگاهی ندارد منطقی است.


Naik با اشاره به برنامه های غیرمتمرکز دسترسی به حوزه سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده افزود: “من بسیاری از این برنامه ها را دیده ام.” آنها فوق العاده هستند. و برخی از آنها پتانسیل بسیار بیشتری دارند. “

بسیار اطمینان آور است که می بینیم آینده گوا توسط اعجوبه های جوانی مانند Gajesh Naik گام به گام ساخته می شود! یادم می آید که گاجش Naik جوان را ملاقات کردم ، دو سال پیش ، و از دیدن علاقه او به هوش مصنوعی ، رباتیک و برنامه نویسی بسیار خوشحال شدم. بهترین آرزوهایم برای Gajesh ، والدین و معلمانش. pic.twitter.com/fSIOVPeRiq

– روحان خواونت (RohanKhaunt @) 27 ژوئن 2020

طبق گفته کالسی ، Naik “نوعی از افرادی است که می تواند فیس بوک بعدی یا WhatsApp بعدی را بسازد” – نوعی برنامه با پتانسیل ارائه خدمات مهم ، به جای اینکه یک چالش فنی را حل کند.

همه به اندازه کالسی حمایت نکرده اند. کریس بلک ، محقق DeFi ، کد پشت PolyGaj را نقد کرده است رمز GAJ $ برای اجازه دادن به یک مدیر واحد برای اعمال کنترل بر کل شبکه. آدرسی که در حال حاضر به عنوان “مالک” قرارداد تعیین شده است نیز اتفاقاً حدود 350،000 دلار GAJ یا تقریباً 150،000 دلار با قیمت های امروز در خود جای داده است.

بچه ها نمی توانم در مورد کودکان 13 ساله بحث و بررسی کنم. راستش من مطمئن نیستم که اینجا چه کاری باید انجام دهم. من ممکن است مجبور باشم فقط از موارد “خردسال با کلید مدیر” خودداری کنم و بگذارم همه آنها را برای خود رقم بزنیم. pic.twitter.com/x2ZeKe8iDu

– کریس بلک | ساعت دیفی (ChrisBlec) 21 مه 2021

در پیامی به رمزگشاییبلکتأکید کرد که Naik بسیار جوان است و نمی تواند خطرات مرتبط با DeFi را درک کند. وی نوشت: “هیچ كاری نمی تواند برای جلوگیری از به كارگیری قرارداد هوشمند شخصی كه حتی می تواند 13 میلیون ساله باشد ، منجر شود كه در نهایت می تواند به میلیون ها میلیارد در TVL برسد” ، (TVL یا “ارزش كلی قفل شده است”) پول مدیریت شده توسط پروتکل معلومات DeFi). “محافظت از هر کودک 13 ساله باید از خانواده خودش باشد.”

دقیقاً این نیست که نایک خودش رمزنگاری سرمایه گذاران را مدیریت می کند. اگر پول خود را در PolyGaj قرار دهید ، بیش از اینکه از هوی و هوس یک کودک 13 ساله ساخته شود ، به رحمت سیستمی است که توسط یک کودک 13 ساله طراحی شده است – یک تمایز کوچک ، اما یک تمایز مهم از Kalsy’s چشم انداز.

کالسی گفت: “این چیزهایی نیست که شما به یک بچه 13 ساله نسبت دهید ،” اما او کار خوبی انجام می دهد. و هرچه گفت تحویل داده است. من یک واقعیت را می دانم که او اصیل است. او از آن دسته بچه هایی نیست که با پول یا چیزهای مشابه آن بکشد و بدود. “

خوب یا بد ، بلاکچین ها بیشتر شفاف هستند. Naik نزدیک به 18000 دنبال کننده در توییتر دارد و نام کامل او در طبیعت است. کالسی استدلال کرد که اگر وی از امتیازات مدیر خود برای استفاده از پول استفاده کند ، اعتبار او از بین می رود.

نایک در یک مقاله نوشت: “فقط می توانم امیدوارم که طی مدتی مداوم با تلاش مداوم ، بتوانم عشق و احترام این جامعه عالی را بدست آورم.” پست وبلاگ.

وقتی ماه گذشته صحبت کردیم ، نایک از مدرسه در تعطیلات بود. وی گفت که وقتی همه چیز از سر گرفته شود ، او قصد دارد “چهار تا پنج ساعت” را به کارهای مدرسه اختصاص دهد ، اما هر زمان که بتواند به کار روی PolyGaj ادامه خواهد داد.

قبل از اینکه تلفن را قطع کنیم ، از او پرسیدم که چگونه به این س respondال پاسخ می دهد که آیا فردی در سن او باید این نوع پول را اداره کند؟

او قبل از تصمیم گیری در پاسخ تردید کرد.

وی گفت: “سن فقط یک عدد است.”

این مطلب چه میزان برای شما مفید بود؟

میانگین رتبه / 5. تعداد رای :

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا