Nasir Jones ، خواننده رپ نیویورک ، که در جهان به عنوان ناس ، خالق اصلی البوم Illmatic شناخته می شود که در مورد ارزدیچیتال با همکاری خالد و جی زی یک اهنگ هیپ هاپ برای طرفداران خود با نام، “Sorry Not Sorry” انتشار داده است.

برنده در زندگی ، یک سکه را پرت کن / من همون سکه ام، با صورت زخمی“ناس این را رپ کرد ، احتمالاً با اشاره به سهام ۴۰ میلیون دلاری خود در کوین بیس، که او در اواسط ماه گذشته اعلام کرد ، که طی آن کوین بیس لیست عمومی خود را اعلام داشت.

به گزارشفوربس ، ناس از طریق شرکت خود QueensBridge Venture Partners در طی یک دوره سرمایه گذاری بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کرد.

از آن زمان به بعد ، بیت کوین بیش از دو مرحله اصلی گاو نر را پشت سر گذاشته و ارزش سهام Coinbase منفجر شده است. Coinbase اکنون ۶۰ میلیارد دلار سقف بازار دارد و هر سهم با قیمت ۲۹۷ دلار معامله می شود.

بنابراین ارزش بازار سرمایه این رپر نیز افزایش یافته است. ناس فوراً در لیست مستقیم صرافی در ۱۴ آوریل ۲۰۲۰ به توییتر رفت و در توییتر نوشت:

ارز دیجیتال برای همیشه …. در بیماری و سلامتی

Nasir Jones (Nas) 14 آوریل ۲۰۲۱

آهنگ آن یک تصنیف هیپ هاپ استاندارد و فراموش نشدنی است. از آنجا که جی زی همچنین به نمونه کارهای سرمایه گذاری خود اشاره کرد، برخی از طرفداران این کار را تلاشی نابجای از سوی هر دو رپر برای رقابت و پز دادن میزان ثروت خود به بقیه را می‌دانند.

یکی از هواداران در توییت خود نوشت که نظر ناس ناپسندانه بود و مورد انتقاد قرار گرفت:

“” بلافاصله در کنار “Google Earth Nas ، من آپارتمانهایی در قاره های دیگر پیدا کردم” وارد واژه نامه گفتگوی Nas Nas می شود

اسکارفیس ارز رمزنگاری شده- Doc (doc_beats) 30 آوریل ۲۰۲۱

یکی دیگر از مواردی که او “تقریباً شکست” انگشت شستش را خاموش کرد “:

ناس خود را اسکناس ارز رمزنگاری نامید و من تقریباً انگشت شست خود را شکستم و آن را خاموش کردم https://t.co/xlbFUCqLeZ

PrThegreat609 (CoachPr_NJ) 30 آوریل ۲۰۲۱

دیگران ، اما واقعاً احساس می کنند: 

وقتی ناس گفت” من Scarface مبتنی بر سکه هستم ، ارز رمزنگاری شده “من واقعاً این را احساس کردم.

Sara (_muellermueller) 2 مه ۲۰۲۱

یکی از شنوندگان تصمیم خود را گرفته و موافقت می کند که ناس حق دارد از عنوان جدید خود به عنوان Scarface رمزنگاری لذت ببرد: “> 50٪ سود. حتی هنگام خواب. “

> 50٪ سود. حتی هنگام خواب. من حدس می زنم همان چیزی است که Nas آن را رمزنگاری Scarface می نامد.

جی جی Omojuwa (Omojuwa) 30 آوریل ۲۰۲۱

ناس: دنیا مال شماست.

ارسال پاسخ