رِوٌولت (Revolut) امکان برداشت با بیت کوین را اضافه کرد

پس از اعلامیه ای سردرگم ، سرانجام Revolut به مشتریان انگلیسی خود این توانایی را داده که  بیت کوین خود را  به کیف پول های خارجی انتقال دهند. 

دارندگان حساب Premium ‘Metal’ اکنون می توانند Bitcoin را از برنامه بانکی ، که قبلا فقط به مشتریان اجازه خرید و فروش ارز دیجیتال را می داد، خارج کنند یا آن را در برنامه نگه دارند. 

Revolut پنجشنبه گذشته در یک پست وبلاگ که بعد با عجله حذف شد ، این ویژگی را اعلام کرد. اکنون ، پس از به روزرسانی برنامه ،بیشتر مشتریانی که ماهانه ۱۲.۹۹ پوند (۱۸ دلار) هزینه پرداخت می کردند هم اکنون می توانند ارزدیجیتال خود را از حساب Revolut خود به کیف پول های بیت کوین منتقل کنند.  

گاهی اوقات هنگام خلق یک شاهکار ، همه چیز ممکن است کمی پیچیده شود. حتی داوینچی هم باید هر از گاهی کمی مرتب می کرد.

Revolut (RevolutApp) 27 آوریل ۲۰۲۱

محدودیت های Revolut

محدودیت هایی وجود دارد: Revolut اجازه برداشت را فقط برای سه آدرس و حداکثر ۱۰۰۰ پوند (۱۳۳۸ دلار) در ماه می دهد. شما فقط می توانید بیت کوین را برداشت کنید اما Revolut قصد دارد موارد بیشتری اضافه کند. این پلتفرم هزینه قابل توجه شبکه بیت کوین را به هر برداشت اضافه می کند. 

بانک موسوم به چالش ، مستقر در Canary Wharf لندن ، از جمله اولین موسسات مالی بزرگ است که اجازه برداشت بیت کوین به کیف پول های خارج از حوزه اختیار خود را می دهد. 

اما رقبای آن عقب هستند. Robinhood قصد دارد چنین قابلیتی را اضافه کند ، اما هنوز این کار را نکرده است. پی پال همچنین امکان برداشت را ندارد. همچنین Ziglu ، یک بانک رقیب کوچک متمرکز بر رمزنگاری که توسط مارک هیپرسون ، یکی از بنیانگذاران بانک عمده چالش Starling ، نیز چنین نمی کند.

این همه علاقه به رمزنگاری! برای اینکه کاملاً شفاف باشد … ، ما به طور کامل قصد داریم توانایی واریز و برداشت ارزهای رمزپایه از جمله DOGE را فراهم کنیم. Robinhood Crypto در حال حاضر روی ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری نمی کند و یا از رمز ارزهای رایج مشتری برای منافع خود استفاده نمی کند.

Robinhood (@ RobinhoodApp)رمزپایه ۱۷ فوریه ۲۰۲۱

در عوض ، هنگامی که از این برنامه ها ارزهایخریداری می کنید ، در حال خرید IOU هستید – سهمی در PayPal یا امپراتوری رمزنگاری Robinhood که نمی توانید برای رمزنگاری واقعی آن را بازپرداخت کنید. دلیل این امر این است که این موسسات باید به مقررات سختگیرانه ضد پولشویی پایبند بمانند ، که با برداشت از کیف پول های بی نام اخم می کنند. 

بیت کوین دارها از این اقدام انتقاد کردند که جلوگیری از برداشت های خارجی با هدف تراکنش مالی بدون واسطه دراین ارزها مغایرت دارد.

برنامه های بومی ارزهای دیجیتال، مانند Binance و Coinbase، امکان برداشت از کیف پول های خارجی را فراهم می کنند. اغلب ، آنها هزینه های بالایی را دریافت می کنند. Binance برای برداشت سکه های مستقر در Ethereum تا ۲۰ دلار هزینه می گیرد.

مانند بسیاری از فن آوری های پیشرفته ، Revolut قصد دارد تا سخت‌تر در رمزنگاری کار کند. ماه گذشته ، آن ۱۱ سکه به سیستم اضافه کرد ، و تعداد کل ارزهای دیجیتال قابل معامله در Revolut را به ۲۱ رسید.

ارسال پاسخ