پدرخوانده دوج کوین

روز به روز ، ایلان ماسک موشک به فضا می فرستد. اما در شنبه شب در برنامه زنده ، مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس دوج کوین را به صورت مارپیچ به زمین فرستاد پس از آنکه وی ۳۰ درصد از قیمت سکه یک شبه اصلاح کرد.

دوج کوین امروز تمام روز در باتلاق گرفتار مانده و تا ۰.۴۳ دلار فرو می رود. عصر دیروز ، ماسک در تلویزیونی ظاهر شد و چند مورد انتظار دوج کوین در آستین خود داشت. فقط چهار دقیقه مانده به نمایش ، دوج کوین از ارتفاع ۶۹ سنت شروع به سقوط کرد. طبق یک جمع‌کننده داده ارز رمزنگاری شده کوین مارکت کپ ، یک ساعت بعد به ۴۹ سنت رسید.

در طول مونولوگ افتتاحیه ، ماسک مادرش را برای چند شوخی سخت دوج کوین به صحنه آورد. این دو نفر در مورد روز مادر صحبت کردند که امروز افتتاح می شود ، مادر ماسک می گوید: “من برای هدیه روز مادرم هیجان زده هستم. فقط امیدوارم که دوج کوین نباشد … “ماسک پاسخ داد:” همینطور است.

مدیرعامل بعداً در قسمت Weekend Update این برنامه ظاهر شد ، و لباسهای توئیدی به ظاهر گنگ پوشیده بود و از میزبانان خواسته بود “من را پدرخوانده دوج کوین صدا کن” – اشاره به توییتی که هفته گذشته برای تبلیغ ظاهر نوشت.

دوج کوین به یک دلار می رسد؟

بسیاری فکر می کردند که ظاهرا ماسک قیمت را به یک دلار می رساند ، اگرچه واقعیت امروز کاملا متفاوت است. دوج کوین روز یکشنبه بعد از ظهر به پایین ۰.۴۳۷ دلار رسید. قیمت فعلی آن ۵۰ سنت است – یعنی ۳۰ درصد کمتر از دیروز. ماسک ، که معمولاً در مورد همه چیز دوج کوین در توییتر بسیار واضح است ، سکوت اختیار کرده است.

باهوای تبلیغاتی باور دارید؟ هنوز هم طرفداران وفادار دوج کوین به این واقعیت اشاره می کنند که سکه در ۲۰ آوریل سقوط کرد و فقط دو هفته بعد به سختی بهبود یافت. طرفداران دوج کوین برای ایجاد آن روز “روز جهانی دوج کوین” – هماهنگ با تعطیلات سالیانه سنگسار – در رسانه های اجتماعی فعالیت می کردند ، اما با رسیدن ۴/۲۰ ، دوج کوین از ۴۲ سنت پایین به ۲۷ سنت پایین آمد.

دلالان مضطرب در نظر گرفتند که آیا نهنگ های دوج کوین می توانند سکه را در هر دو مورد ریخته و برای کاهش قیمت ، امیدوار باشند که بعداً دوباره خریداری کنند. اما آنها نتوانستند شواهد قطعی جمع کنند. مشترکین ضرب المثل “هر خبری خبر خوب است” ممکن است در افزایش تبلیغات شب گذشته دوج کوین احساس راحتی کنند. طبق LunarCrush جمع آورنده آمار رسانه های رمزنگاری ، دوج کوین در دو ساعت اول سقوط ۶۴.۵۹۵ مورد ذکر شده در شبکه های اجتماعی را ثبت کرده است.

ارسال پاسخ