اخبار ارزها

دست راست وارن بافت: موفقیت بیت کوین “نفرت انگیز” است

چارلی مونگر ، سرمایه‌گذار میلیاردر 97 ساله آمریکایی ، از بیت کوین متنفر است و می خواهد همه آن را بدانند.

مونگر روز گذشته در جلسه سهامداران سالانه Berkshire Hathaway ، مجتمع تجاری مشترک با شریک تجاری مادام العمر خود ، وارن بافت 90 ساله صحبت کرد.

چارلی مونگر می گوید: “البته من از موفقیت بیت کوین متنفرم.” “من باید متواضعانه بگویم که من فکر می کنم توسعه لعنتی کاملا نفرت انگیز و مغایر با منافع تمدن است ، و من انتقاد را به دیگران می سپارم.”

وارن بافت می افزاید: “من در مورد آن خوب هستم.”

یاهو مالی (YahooFinance) 1 مه 2021

مونگر ، که به عنوان معاون رئیس Berkshire خدمت می کند ، در پاسخ به سوالی در مورد بیت کوین گفت: “کسانی که من را خوب می شناسند فقط پرچم قرمز را برای گاو نر به اهتزاز در می آورند.” “البته من از موفقیت بیت کوین متنفر هستم و از ارزی که برای آدم ربایان و زورگیرها و غیره مفید باشد استقبال نمی کنم. و همچنین دوست ندارم فقط چند میلیارد و میلیارد دلار اضافی را برای شخصی که بدون هیچ اصولی یک ارز مالی به وجود اورده است هزینه کنم. “

“بنابراین ، من فکر می کنم باید متواضعانه بگویم که من فکر می کنم کل پیشرفت این سکه نفرت انگیز و مغایر با منافع تمدن است.”

حملات مونگر به بیت کوین باعث رمزگشایی رمزنگاری توییتر شد. در موجی از حملات ، مونگر برای همه چیز مورد تحسین قرار گرفت از جانبی گفته می شود میلیاردها دلار پولشویی کرده است. اما این چیز جدیدی از مونگر نبود که در گذشته نیز چنین بوده است بیت کوین را “غیراخلاقی” و “خشن” توصیف کرد.

بر این اساس ، چارلی مونگر هر روز 700 کالری کوکاکولا می نوشد. 1 قوطی 140 است.

همچنین در مقاله وی می گوید انتقادات بهداشتی نوشابه نابالغ و احمقانه است ، با اشاره به ادعاهای مرتبط بودن سودا با چاقی

Neeraj K. Agrawal (NeerajKA) 2 مه 2021

بافت ، که قبلاً بیت کوین را “سم موش صحرایی مربع شده” می نامید ، ترجیح داد در معارضه ضد بیت کوین مونگر شرکت نکند.

“من از این سوال طفره می روم زیرا ما احتمالاً صدها هزار نفر را مشاهده می کنیم که بیت کوین خود را دارند و احتمالاً دو او گفت: “افراد کوتاه.”

قد هستندبافت نمی خواست در رژه کسی باران ببارد.

“بنابراین ما انتخاب کرده ایم که 400000 نفر را از ما عصبانی و ناراضی کنیم یا دو نفر را خوشحال کنیم ، و این فقط یک معادله گنگ است. “

بیت کوین ممکن است مغایر با ایده تمدن چارلی مونگر باشد.

اما برای بسیاری از افراد دارای امتیاز کمتر از او ، یک سامانه مالی خنثی ، منبع باز ، غیرمجاز ، مقاوم در برابر سانسور / مصادره و فراتر از کنترل قشون + دولت ، * بسیار تمدن * تر از وضع موجود است.

الکس گلادشتاین (gladstein) اول مه 2021

بافت برای اولین بار بیت کوین (بیت کوین چیست) دریافت کرد در فوریه 2020 در یک شام خیرخواهانه با جاستین سان ، مدیر عامل TRON. سان 4.6 میلیون دلار برای این افتخار پرداخت کرد. به نظر نمی رسد هدیه بیت کوین (هاوینگ بیت کوین چیست) از سان به بافت باعث تغییر عقیده داده وی شده باشد.

در مورد مونگر ، خب ، حداقل او بیت کوین را “موفقیت” خواند.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بود؟

میانگین رتبه / 5. تعداد رای :

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا