اتریوم "برنده نهایی" بیت کوین

استنلی دراگن کلر ، سرمایه‌گذار میلیاردر نوامبر گذشته ، هنگامی که برای اولین بار در دنیای رمزنگاری خبرساز شد فاش کرد بیت کوین خریده است،و گفت که سرمایه گذاری بیت کوین “احتمالاً بهتر از طلا خواهد بود” ، زیرا نازک‌تر ، کم نقدتر و دارای بتا بسیار بیشتری نسبت به آن است. ” 

در یک حضور در دراک میلر Squawk Box CNBC هشدار داد که دلار آمریکا می تواند وضعیت ارزی خود را از دست بدهد و “تمام مزایای باورنکردنی حاصل از آن” ظرف ۱۵ سال آینده.

دراکن میلر اظهار داشت که اگر چنین اتفاقی بیفتد ، دلار به احتمال زیاد با “نوعی سیستم دفتری مشتق از رمزنگاری اختراع شده توسط برخی از بچه ها از دانشگاه MIT یا استنفورد” جایگزین می شود – اما این مدعی باید بیت کوین را لقب دهد.

میلیاردر خاطرنشان کرد: “جدا کردن بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش بسیار سخت خواهد بود ، زیرا دارای مارک ۱۴ ساله است و یک منبع محدود نیز وجود دارد.” “فقط در ذهن من این احتمال وجود ندارد که اتریوم برنده نهایی باشد.”

راه حلی که مشکل آن را پیدا کرد.

درکنکنور استدلال کرده است که ابتکارات محرک بیش از حد فدرال رزرو ایالات متحده وضعیت دلار را به عنوان ارز ذخیره جهان تهدید می کند – و در نتیجه تقویت آن ارزش بیت کوین.

دراکن میلر گفت: “پنج یا شش سال پیش ، من گفتم که رمزنگاری راه حلی برای جستجوی مشکل است.” “به همین دلیل من موج اول رمزنگاری را بازی نکردم – ما در حال حاضر دلار داریم ، بنابراین برای چه چیزی به رمزنگاری احتیاج داریم؟ خوب ، مشکل به وضوح مشخص شده است ، این [جریم پاول [رئیس فدرال رزرو ایالات متحده] و بقیه بانکداران مرکزی جهان. “

دراککن میلر افزود که هیچ دوره ای از تاریخ را به خاطر نمی آورد که سیاست های پولی و مالی با شرایط واقعی اقتصادی مانند امروز “خارج از مرحله” باشند. و گرچه اقتصاد اخیراً شتاب گرفته است ، “ما هنوز مانند ما در یک سیاهچاله قرار داریم. “

در نتیجه این هجوم گسترده نقدینگی در بازارهای مالی ، دارایی های زیادی مانند ارزهای رمزپایه طی سال گذشته افزایش یافته است ، که منجر به” یک شیدایی خشمگین در تمام دارایی ها “می شود.

“یک میمون می تواند در این بازار درآمد کسب کند. شک ندارم که ما در تمام دارایی ها دچار یک شیدایی خشمگین هستیم. همچنین شک ندارم که سرنخی برای پایان دادن به آن ندارم.” او “اگر در پایان سال از بورس خارج نشویم ، تعجب خواهد کرد ، فقط به این دلیل که حباب ها نمی توانند به این مدت دوام بیاورند.”

ارسال پاسخ