شرکت موشکی ایلان ماسک اسپیس ایکس”ماموریت DOGE-1 به ماه” را در Q1 2022 راه‌اندازی خواهد کرد. این اولین موشک به تجاری به سمت ماه است که به طور کامل برای دوج کوین (DOGE) پرتاب می شود.

این مأموریت که روز یکشنبه توسط شرکت انرژی هندسی کانادا اعلام شد. یک ماهواره مکعب ۴۰ کیلوگرمی را که به عنوان محموله در یکی از موشک های Falcon 9 اسپیس ایکس به ماه پرواز می کند.

تام اوچینرو ، معاون رئیس بازرگانی اسپیس ایکس در بیانیه ای گفت:

“این مأموریت استفاده از ارز رمزپایه را فراتر از مدار زمین نشان می دهد و اساس تجارت بین سیاره ای را ایجاد می کند.”

در حالی که انرژی هندسی مقدار دقیق دوج کوین مربوط به معامله با اسپیس ایکس را مشخص نکرد ، مدیر عامل شرکت ساموئل رید گفت :

“برای معامله ای به این بزرگی با دوچ معامله رسمی کرده است”

دو شرکت “دوچ را به عنوان یک واحد برای تجارت ماه در بخش فضا حساب کنید. ” ایلان ماسک ، مدیر عامل اسپیس ایکس در مورد این خبر در توییتر اظهار نظر کرد و اظهار داشت که دوج کوین در حال تبدیل شدن به اولین رمزنگاری و اولین میم در فضا است.

اسپیس ایکس سال آینده ماهواره Doge-1 را به ماه پرتاب می کند – ماموریت پرداخت شده در دوژ – رمزگذاری ۱ در فضا – ۱ الگوی رفتاری در فضا به

mooooonnn !! https: //t.co/xXfjGZVeUW – ایلان ماسک (elonmusk) 9 مه ۲۰۲۱

در اوایل سال جاری ، در اول آوریل ، ماسک توییت کرد که

“اسپیس ایکس قصد دارد یک دوج کوین واقعی را روی ماه واقعی قرار دهد.”

سقوط قیمت دوج کوین

در آن زمان ، یکی از بسیاری از شوخی های او در مورد ارز رمزنگاری شده به حساب می آمد. قیمت دوج کوین به دنبال برنامه تلویزیونی به شدت سقوط می کند. این خبر در پی حضور ماسک در نمایش کمدی شنبه شب منتشر شد ، که طی آن او دوج کوین را توصیف کرد.

“وسیله نقلیه غیرقابل توقف مالی که قرار است جهان را تصاحب کند”

در حقیقت ، ظهور ماسک در SNL سقوطدوج کوین را پیش بینی کرد. ارز رمزنگاری شده از بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۷۴ دلار به پایین‌تر از ۰.۴۷ رسید.

در حال حاضر ،دوج کوین در حال تغییر وضعیت در منطقه ۰.۵۲ است. که در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۲٪ افزایش یافته است. با این وجود ،دوج کوین با وجود افت قیمت ، بیش از ۸۰۰ درصد افزایش یافته است و به پنجمین ارز رمزنگاری شده بزرگ تبدیل شده است.

ارسال پاسخ